O mnie

 
 

O mnie

Cześć!
Nazywam się Antoni Łącki
 
Pracuję jako trener umiejętności menedżerskich. Specjalizuję się w tematyce komunikacji, pracy w zespole oraz efektywności osobistej. Poza tym tworze szkolenia, kursy video, doradzam organizacjom oraz wykładam na uczelni.

 

Notka prasowa:

“Antoni Łącki jest trenerem umiejętności miękkich, jego specjalizacja to efektywność i skuteczna komunikacja. Jest twórcą Brainmuscle Action Learning, półrocznego programu skupiającego się na praktycznym realizowaniu wyznaczonych celów w jak najefektywniejszy sposób z innowacyjną metodą pomiaru efektywności. Pomógł setkom osób podczas szkoleń zamkniętych oraz otwartych w realizacji ich celów, pokonaniu nieśmiałości, zwiększeniu efektywności i założeniu biznesu. Posiada 4 letnie doświadczenie we współpracy ze start-upami oraz roczne doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym. Współpracował z takimi firmami jak TEB Edukacja, Inkubator Starter, Clipster, State Street, SFBCC, Solid Security i LPP S.A. Jest też twórcą rewolucyjnego 5 dniowego programu Idea Development Academy, w którym uczy jak komercjalizować swoje pasje i talenty. Jego historia przemiany z nieśmiałego chłopca z kompleksami, do samoświadomego trenera i mówcy zainspirowała go do stworzenia organizacji pozarządowej Leaders Academy, w której, jak sam mówi, kreuje przyszłych liderów oraz mówców.”

Większość czasu spędzam na sali szkoleniowej. W skali miesiąca jest to średnio 60 godzin. Tematyka w której się specjalizuję to:

  • komunikacja  – dawanie informacji zwrotnej, wystąpienia publiczne, rozwiązywanie konfliktów oraz komunikacja w zespole
  • efektywność – osobista efektywność, usprawnianie procesów, metodologia LEAN
  • umiejętności miękkie – pewność siebie, radzenie sobie ze stresem, mindfullnes

W pracy szkoleniowej cenie sobie przede wszystkim dobrą atmosferę na sali oraz profesjonalizm. W odpowiednich warunkach kiedy jest czas na śmiech i żarty, ale jest też czas na rzeczową dyskusje uczestnicy wynoszą ze szkoleń najwięcej wiedzy. Zawsze dbam o to, aby moje szkolenia dostarczone były według cyklu Kolba oraz mierze ich efektywność według modelu Kirkpatricka.

 

Zdarza mi się także prowadzić szkolenia niekomercyjne dla organizacji pozarządowych czy kół naukowych z w/w tematów oraz z zakresu odnalezienia swojej drogi kariery i przedsiębiorczości.

Występuję także na konferencjach w roli prelegenta. Najczęściej omawiane przeze mnie tematy są spójne z moją ekspertyzą szkoleniową. Prowadzę prelekcje zarówno w języku polskim jak i angielskim. Dotyczą one najczęściej skutecznej komunikacji, zwiększaniu efektywności i poznawaniu siebie. Przykładowy wykład można zobaczyć poniżej

 

Prowadzę też własny kanał na Youtube. Dzielę się tam z moimi subskrybentami praktycznymi wskazówkami na temat komunikacji, efektywności, samoświadomości oraz kariery. Do dnia dzisiejszego udało mi się zdobyć ponad 2000 widzów a moje filmy zostały wyświetlone ponad 200 000 razy.

 

Kanał można odwiedzić klikając TUTAJ.


 

 

 

Masz pytania? Śmiało!