dlaczego ludzie mnie nie lubią

Dlaczego ludzie mnie nie lubią?

8 kroków rujnujących Twoją atrakcyjność.

Zastanawiasz się czasem – dlaczego ludzie mnie nie lubią? Pomimo tego, że staramy się być dobrymi, przyzwoitymi ludźmi, czasami okazujemy “nieco słabsze” zachowanie. Czasami pojawiają się tendencje, które odpychają innych, powodują pogorszenie ich opinii na nasz temat lub po prostu drażnią tych, którzy są w pobliżu.

Nikt nie jest doskonały, ale jeśli zauważysz, że pokazujesz jakiekolwiek złe nawyki wymienione poniżej, czynisz się nieatrakcyjnym dla innych, nawet o tym nie wiedząc.

8 zachowań, przez które możesz zostać odebrany/a za jako nieatrakcyjna osoba:

Kłamanie

Oczywiście, nikt nie chce być w pobliżu nieuczciwej osoby. Dlatego kłamstwo to najszybszy sposób, aby stać się nieatrakcyjnym. Uczciwość jest potrzebna do zaufania, a zaufanie jest potrzebne do trwałej, stabilnej relacji. Jeśli chcesz poprawić swoje relacje, musisz być uczciwy wobec siebie i innych.

Ignorowanie wewnętrznego piękna / koncentracji na zewnętrznym

Prawdą jest, że prawdziwe piękno znajduje się w środku. Jednak nie wszyscy to rozumieją. Samo skupianie się na czyimś zewnętrznym wyglądzie i ignorowanie tego, co znajduje się w ich sercu, jest bardzo nieatrakcyjną cechą. Dla większości z nas nie możemy drastycznie zmienić tego, jak wyglądamy na zewnątrz. Wszystko, co możemy zrobić, to poprawić się wewnętrznie i pomóc innym zrozumieć, co jest naprawdę ważne.

Bycie niegrzecznym lub wrednym

Każdego dnia ludzie muszą mierzyć się z niechęcią. Nie ma jednak potrzeby zachowywać się niegrzecznie. Robienie ostrych komentarzy lub nieuprzejme uwagi na temat czyjegoś wyboru muzyki lub ich ubioru odepchnie ludzi od ciebie. Przyzwoite istoty ludzkie skłaniają się ku pozytywnym ludziom, dlatego starajcie się, aby wasze słowa odzwierciedlały mniej negatywności. Jako plus, zauważysz, że jakość życia poprawia się, gdy poprawia się twoja perspektywa.

50 U.s. Dollar Banknote
Konkurencyjność

Bycie nadmiernie konkurencyjnym

Wiadomości flash: nie wszystko jest konkurencją. W rzeczywistości nadmiernie konkurencyjne zachowanie jest raczej nieatrakcyjne. Jeśli twój przyjaciel ma lęk wysokości i wspina się na drzewo, a ty odpowiadasz: “O tak, wspiąłem się na drzewo trzy razy wyżej”, jesteś konkurencyjny. Zamiast tego powinieneś być pomocny w swoich relacjach. Gratuluj swojemu przyjacielowi, że pokonał ich lęki i pamiętaj, aby pozwolić im na chwilę.

Bycie skoncentrowanym na sobie

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że są winni tego zachowania. Rozmowa zaczyna się od kogoś, kto mówi o swoim dniu i kończy z tobą rozmawiającym o twoim. Nie wpadnij w pułapkę “ja”! To jest piękne i szlachetne, że chcesz podzielić się swoimi niesamowitymi doświadczeniami z resztą świata, ale spróbuj pozwolić innym od czasu do czasu znaleźć się w centrum uwagi. Słuchaj siebie, kiedy mówisz. Jak często używasz “ja” w rozmowach z innymi? Jeśli okaże się, że jest to dość często, możesz przesunąć ostrość do siebie, nie zdając sobie z tego sprawy. Gryź się językiem i słuchaj innych, kiedy mówią. Zapewnienie komuś, na co zasługują, jest ważne we wszystkich rodzajach relacji.

Pytanie o twoją wartość w przyjaźni

Jesteś ważny. Twoi przyjaciele są twoimi przyjaciółmi, ponieważ cię lubią i cenią twoją przyjaźń. Ciągłe kwestionowanie, dlaczego ktoś zaprzyjaźnił się z tobą, lub dlaczego “tolerują” lub “znosić się z tobą”, będą tylko powodować irytację. Nawet najbardziej cierpliwi ludzie mają limit. Jeśli uważasz, że kwestionujesz swoją wartość w przyjaźni, zajrzyj do środka i zrozum, że naprawdę ich nie wątpisz, wątpisz w siebie.

Nierzetelność

Ciągłe zawieszenie ludzi to bardzo nieatrakcyjna cecha. Kiedy ktoś potrzebuje twojej pomocy i mówisz im, że mogą na ciebie liczyć, powinni naprawdę być w stanie zaufać twoim słowom. Będąc niewiarygodnym, zasadniczo mówisz drugiej osobie, że nie są ważne i nikt nie chce być z kimś takim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy ważni, a ich czas jest równie cenny jak twój.

Kontrolowanie przyjaźni

Każda zdrowa relacja opiera się na równości i uczciwości. Pełna kontrola nad każdą decyzją i posiadanie odpowiedzialności za związek jest w najlepszym przypadku nieatrakcyjna. Dziel się doświadczeniem przyjaźni z innymi, zapraszając ich do podejmowania decyzji. Zapytaj ich, co chcieliby zrobić lub jak się czują, zamiast im o tym mówić. Przekonasz się, że więcej osób będzie cieszyć się Twoją firmą, jeśli uwzględnisz je w ważnych sprawach.

Uważam, że te 8 nieatrakcyjnych zachowań można przekształcić w coś pięknego, pomimo ich brzydoty. Rozpoznanie obszarów wewnątrz nas, które wymagają poprawy, a następnie praca nad tymi obszarami, ma ogromne znaczenie dla rozwoju. A osoba, która jest zajęta doskonaleniem siebie, jest bardzo atrakcyjna.

Sprawdź też:
DARMOWY TEST OSOBOWOŚCIOWY: https://antonilacki.com
FANPAGE ANTONIEGO: https://www.facebook.com/antonilacki
INSTAGRAM: https://instagram.com/antonilacki
PODCAST: https://open.spotify.com/show/52nTVaezzJbI0yMMRQ4wFR
YOUTUBE: https://www.youtube.com/antonilacki
Grupa do zadawania pytań i odpowiedzi: https://facebook.com/groups/antonilackicom


Share via
Copy link
Powered by Social Snap