O mnie

Poznajmy się lepiej

Antoni Łącki

Wierzę, że wszystkie istoty na świecie mają prawo być szczęśliwe. Pomagam moim klientom rozwijać kompetencje potrzebne w codziennym życiu, dzięki czemu zbliżą się do tego stanu.

Od ponad 6 lat pracuję w branży edukacyjnej. Szkoliłem z zakresu kompetencji miękkich zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i w sektorze MŚP. Moją specjalizacją jest efektywność, komunikacja oraz praca ze stresem. Poza działalnością szkoleniową pomagam specjalistom tworzyć produkty online i sprzedawać je w internecie

Subskrybuj na Youtube

Posłuchaj podcastu

Notka prasowa

"Antoni Łącki jest trenerem umiejętności miękkich, jego specjalizacja to efektywność i skuteczna komunikacja. Jest twórcą kursu online "Zapanuj nad STRESEM", pomagającego wykorzystywać pozytywny potencjał stresu oraz zwiększać naszą tolerancje na niego. Pomógł setkom osób podczas szkoleń zamkniętych oraz otwartych w realizacji ich celów, zwiększeniu poczucia własnej wartości, poprawienia efektywności i założeniu biznesu. Posiada 5 letnie doświadczenie we współpracy z sektorem start-upów i MŚP oraz 3 letnie doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym. Współpracował z takimi firmami jak TEB Edukacja, Inkubator Starter, IBM, Acoustic, Clipster, State Street, SFBCC, Airhelp, Solid Security i LPP S.A."

Opinie klientów

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Antonim Łąckim podczas "Dnia Rozwoju Osobistego" Organizowanego w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Pan Antoni poprowadził szkolenie na temat skutecznej komunikacji zakończone certyfikatem. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie i wniosło wiele wartości, co potwierdził feedback zebrany od około 80 uczestników. Takie doświadczenie pozwala mi polecić Pana Antoniego Łąckiego do współpracy w roli trenera i szkoleniowca, wszystkim organizacjom, którym zależy na usługach szkoleniowych na wysokim poziomie.
Marek P.
Przedsiębiorca
Antoni Łącki jest niezawodnym partnerem. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym. Zatrudnia solidnych i godnych zaufania pracowników wyróżniających się dużą wiedzą z zakresu coachingu oraz nowoczesnej psychologii. Ponadto miałem przyjemność być obecny na prelekcjach Pana Antoniego, dzięki czemu z czystym sumieniem mogę polecić go nie tylko jako coacha, ale również prelegenta i szkoleniowca.
Andrzej M.
Przedsiebiorca
Antoni Łącki jest naszym partnerem biznesowym. Współpraca między nami układa się bardzo dobrze. Antoni jest wiarygodny i świetnie wykonuje swoją pracę. Spełnia też nasze wymagania w zakresie merytoryki szkoleń oraz efektów, których oczekujemy. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać Antoniego jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. W związku z powyższym polecamy osobę Antoniego Łąckiego jako godnego zaufania partnera biznesowego w zakresie usług szkoleniowych oraz coachingowych.
Marta P.
Radca Prawny
Według mnie to, co wyróżnia Antoniego na tle innych trenerów, to jego naturalność i poczucie humoru. Uważam, że jest to absolutna podstawa do utworzenia głębokiej i twórczej relacji coachingowej. Polecam wszystkim z całego serca.
Jan W.
Psycholog

Referencje