Antoni Łącki — Trener i konsultant

W mojej pracy pomagam klientom budować dodatkowe źródła dochodu poprzez sprzedaż produktów online.

Prowadzę też dedykowane webinary dla firm.

Posiadam 7 lat doświadczenia oraz wyższe wykształcenie. Pracuję z klientami w języku polskim oraz w języku angielskim.

 

Współpracowałem z:

Opinie:

Antoni Łącki jest naszym partnerem biznesowym. Współpraca między nami układa się bardzo dobrze. Antoni jest wiarygodny i świetnie wykonuje swoją pracę. Spełnia też nasze wymagania w zakresie merytoryki szkoleń oraz efektów, których oczekujemy. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać Antoniego jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. W związku z powyższym polecamy osobę Antoniego Łąckiego jako godnego zaufania partnera biznesowego w zakresie usług szkoleniowych oraz coachingowych.
Marta P.

Radca Prawny

Współpraca z Antonim okazywała się przede wszystkim bogata w rezultaty. Wiedza, którą dysponuje Antoni, jest nie tylko oparta o konkretne źródła i sprawdzone metody, ale także inspirująca i zachęcająca do działania.
Z pewnością działania z Antonim to zarówno przyjemność, ale także nastawienie na wysoką kulturę i etykę pracy.
Z całego serca polecam
Mateusz B.

Przedsiębiorca

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Antonim Łąckim podczas „Dnia Rozwoju Osobistego” Organizowanego w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Pan Antoni poprowadził szkolenie na temat skutecznej komunikacji zakończone certyfikatem. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie i wniosło wiele wartości, co potwierdził feedback zebrany od około 80 uczestników. Takie doświadczenie pozwala mi polecić Pana Antoniego Łąckiego do współpracy w roli trenera i szkoleniowca, wszystkim organizacjom, którym zależy na usługach szkoleniowych na wysokim poziomie.
Marek P.

Przedsiębiorca

Antoni Łącki jest niezawodnym partnerem. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym. Zatrudnia solidnych i godnych zaufania pracowników wyróżniających się dużą wiedzą z zakresu coachingu oraz nowoczesnej psychologii. Ponadto miałem przyjemność być obecny na prelekcjach Pana Antoniego, dzięki czemu z czystym sumieniem mogę polecić go nie tylko jako coacha, ale również prelegenta i szkoleniowca.
Andrzej M.

Przedsiębiorca

Serdecznie polecam usługi Antoniego Łąckiego. To człowiek, który jest prawdziwym pasjonatem marketingu online, dzięki czemu oferuje doradztwo na niezwykle wysokim poziomie. Antoni jest osobą doskonale rozumiejącą potrzeby klienta, dzięki czemu usługi, które oferuje skrojone są na miarę. Zdecydowanie największą wartością współpracy z Antonim jest jego profesjonalne podejście i wysoka kultura osobista niezależnie od sytuacji.
Robert D.

Przedsiębiorca

Według mnie to, co wyróżnia Antoniego na tle innych trenerów, to jego naturalność i poczucie humoru. Uważam, że jest to absolutna podstawa do utworzenia głębokiej i twórczej relacji coachingowej. Polecam wszystkim z całego serca.
Jan W.

Psycholog