Jak mieć świadomy sen za pierwszym razem?

Pug Sleeping Beside Woman on Bed
Jak śnić świadomie

Czym są świadome sny? Dowiedz się jak osiągnąć świadomy sen. Poznaj metody świadomego śnienia. Czy świadomy sen jest niebezpieczny? świadomy sen niebezpieczny?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wykorzystaniem świadomego snu jako sposobu na wykorzystanie mocy swojego śpiącego mózgu, nie jesteś sam. Pierwszym krokiem dla aspirujących lotników jest powiadomienie umysłu, że marzenia się liczą. W ramach Warsztatu świadomego snu Lifehacker, oto kilka podstaw na temat ryzyka i korzyści świadomego śnienia oraz dokładnie tego, co dzieje się z twoim mózgiem podczas jego trwania.

Korzyści ze świadomego śnienia

Więc po co zawracać sobie głowę świadomym snem? Świadome śnienie jest przede wszystkim zabawą. Naprawdę fajnie. Mój pierwszy świadomy sen miał miejsce, gdy byłem nastolatkiem. Właśnie zacząłem czytać książkę o świadomych snach i szczęście początkującego uderzyło mnie w pokoju hotelowym podczas rodzinnych wakacji

Rozmawiałem z wymarzonym przyjacielem – który nie był prawdziwy, ale był przekonujący w moim stanie snu – stojąc na boisku piłkarskim w mojej szkole średniej. Podczas rozmowy doszedłem do wniosku, że otwierają mi się oczy: jestem teraz na wycieczce z rodziną, więc jak mogę być w szkole? Nagle wszystko się zatrzymało i stało się bardziej żywe. Trawa wydawała się prawdziwa, słońce na mojej skórze ogrzało mnie i uświadomiłem sobie, że nie znam osoby, z którą rozmawiałem. “Czy ja śnię?” Zastanawiałem się, czy wolno. „Jeśli śnię, to mogę latać”. Czułem, jak moje stopy opuszczają ziemię i delikatnie unosiłem się nad przyjacielem snów. “Potrafię latać. Mogę iść wszędzie! ” Myślałem, że radość z lotu popycha mnie coraz wyżej. Wkrótce byłem w chmurach, planując zobaczyć świat w zaciszu własnego łóżka.

Sen nie trwał długo, ponieważ nie mogłem zachować jasności, ale obudziłem się w ekstazie. To była najlepsza zabawa, jaką kiedykolwiek spałem i nie mogłem się doczekać, aby to zrobić ponownie.

Dla kogo świadome sny?

Ale świadome sny mogą zapewnić także inne możliwości, jeśli jesteś gotów do pracy nóg. Wasze marzenia mogą być sanktuarium osobistej refleksji i głębokiej medytacji; miejsce do rozmowy ze swoim prawdziwym ja i zastanawiania się nad ważnymi decyzjami bez rozpraszania świata na jawie. Marzenia mogą być również miejscem do ćwiczeń w prawdziwym życiu. Pomyśl o świecie snów jako o przestrzeni prób umysłowych, w której możesz przedyskutować swoją dużą prezentację do pracy, skoncentrować się na ćwiczeniach sportowych, a nawet kontynuować naukę przed wielkim egzaminem.

Jeśli jesteś kreatywnym typem, świadome sny mogą być niekończącym się źródłem inspiracji artystycznej. Świat marzeń to twoje płótno i możesz w nim stworzyć wszystko. Wreszcie sny są bezpiecznym miejscem do eksperymentowania i przezwyciężania lęku. Możesz przeciwstawić się tyranowi, ćwiczyć bycie towarzyskim, znaleźć odwagę, by poprosić szefa o podwyżkę lub pokonać lęk przed wystąpieniami publicznymi.

Świadomy sen za pierwszym razem?

Świadomy sen – Pytania i Odpowiedzi:

Najciekawsze rzeczy do robienia podczas świadomego snu:

  1. Latanie
  2. Podróż w czasie i teleportacja
  3. Rozmowa z bliską osobą
  4. Zadawanie pytań podświadomości
  5. Zmiana postaci
  6. Niespodzianka
  7. Ćwiczenie umiejętności

Sprawdź też:
DARMOWY TEST OSOBOWOŚCIOWY: https://antonilacki.com
FANPAGE ANTONIEGO: https://www.facebook.com/antonilacki
INSTAGRAM: https://instagram.com/antonilacki
PODCAST: https://open.spotify.com/show/52nTVaezzJbI0yMMRQ4wFR
YOUTUBE: https://www.youtube.com/antonilacki
Grupa do zadawania pytań i odpowiedzi: https://facebook.com/groups/antonilackicom

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap