Jak mieć świadomy sen za pierwszym razem?

Pug Sleeping Beside Woman on Bed

Jak śnić świadomie

Czym są świadome sny? Dowiedz się jak osiągnąć świadomy sen. Poznaj metody świadomego śnienia. Czy świadomy sen jest niebezpieczny? świadomy sen niebezpieczny?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wykorzystaniem świadomego snu jako sposobu na wykorzystanie mocy swojego śpiącego mózgu, nie jesteś sam. Pierwszym krokiem dla aspirujących praktyków świadomego snu jest powiadomienie umysłu, że sny się liczą. Oto kilka podstaw na temat ryzyka i korzyści świadomego śnienia oraz dokładnie tego, co dzieje się z twoim mózgiem podczas jego trwania.

Korzyści ze świadomego śnienia

Więc po co zawracać sobie głowę świadomym snem? Świadome śnienie jest przede wszystkim zabawą. Naprawdę fajnie. Mój pierwszy świadomy sen miał miejsce, gdy byłem nastolatkiem. Właśnie zacząłem czytać książkę o świadomych snach i szczęście początkującego uderzyło mnie w pokoju hotelowym podczas rodzinnych wakacji

Rozmawiałem z wymarzonym przyjacielem – który nie był prawdziwy, ale był przekonujący w moim stanie snu – stojąc na boisku piłkarskim w mojej szkole średniej. Podczas rozmowy doszedłem do wniosku, że otwierają mi się oczy: jestem teraz na wycieczce z rodziną, więc jak mogę być w szkole? Nagle wszystko się zatrzymało i stało się bardziej żywe. Trawa wydawała się prawdziwa, słońce na mojej skórze ogrzało mnie i uświadomiłem sobie, że nie znam osoby, z którą rozmawiałem. “Czy ja śnię?” Zastanawiałem się, czy wolno. „Jeśli śnię, to mogę latać”. Czułem, jak moje stopy opuszczają ziemię i delikatnie unosiłem się nad przyjacielem snów. “Potrafię latać. Mogę iść wszędzie! ” Myślałem, że radość z lotu popycha mnie coraz wyżej. Wkrótce byłem w chmurach, planując zobaczyć świat w zaciszu własnego łóżka.

Sen nie trwał długo, ponieważ nie mogłem zachować jasności, ale obudziłem się w ekstazie. To była najlepsza zabawa, jaką kiedykolwiek spałem i nie mogłem się doczekać, aby to zrobić ponownie.

Dla kogo świadome sny?

Ale świadome sny mogą zapewnić także inne możliwości, jeśli jesteś gotów do pracy nóg. Wasze marzenia mogą być sanktuarium osobistej refleksji i głębokiej medytacji; miejsce do rozmowy ze swoim prawdziwym ja i zastanawiania się nad ważnymi decyzjami bez rozpraszania świata na jawie. Marzenia mogą być również miejscem do ćwiczeń w prawdziwym życiu. Pomyśl o świecie snów jako o przestrzeni prób umysłowych, w której możesz przedyskutować swoją dużą prezentację do pracy, skoncentrować się na ćwiczeniach sportowych, a nawet kontynuować naukę przed wielkim egzaminem.

Jeśli jesteś kreatywnym typem, świadome sny mogą być niekończącym się źródłem inspiracji artystycznej. Świat marzeń to twoje płótno i możesz w nim stworzyć wszystko. Wreszcie sny są bezpiecznym miejscem do eksperymentowania i przezwyciężania lęku. Możesz przeciwstawić się tyranowi, ćwiczyć bycie towarzyskim, znaleźć odwagę, by poprosić szefa o podwyżkę lub pokonać lęk przed wystąpieniami publicznymi.

https://youtu.be/GiLPkxJkdGA
Świadomy sen za pierwszym razem?

Świadomy sen – Pytania i Odpowiedzi:

https://www.youtube.com/watch?v=V6dB7bVYYEw

Najciekawsze rzeczy do robienia podczas świadomego snu:

  1. Latanie
  2. Podróż w czasie i teleportacja
  3. Rozmowa z bliską osobą
  4. Zadawanie pytań podświadomości
  5. Zmiana postaci
  6. Niespodzianka
  7. Ćwiczenie umiejętności

Dołącz do Akademii Świadomego Snu!

 

 

Sprawdź też:
DARMOWY TEST OSOBOWOŚCIOWY: https://antonilacki.com
FANPAGE ANTONIEGO: https://www.facebook.com/antonilacki
INSTAGRAM: https://instagram.com/antonilacki
PODCAST: https://open.spotify.com/show/52nTVaezzJbI0yMMRQ4wFR
YOUTUBE: https://www.youtube.com/antonilacki
Grupa do zadawania pytań i odpowiedzi: https://facebook.com/groups/antonilackicom

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 rok temu

Najbardziej chcialabym polatac:) to bardzo rzadko mi sie sni

1
0
Daj znać co myślisz o tym wpisie komentując go.x
()
x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap