Poznaj swój typ osobowości!

Zapisz się do newslettera, a w zamian otrzymasz dostęp do jednego z najdokładniejszych testów osobowościowych  zupełnie ZA DARMO!

[mc4wp_form id="20"]

Poznaj Antoniego

Antoni Łącki jest trenerem efektywności i skutecznej komunikacji oraz twórcą programu online "Zapanuj nad STRESEM". Po trwającej 4 lata współpracy ze start-upami oraz inkubatorami przedsiębiorczości szkoli przyszłych managerów w międzynarodowym środowisku. Pomógł setkom osób w realizacji ich celów, pokonaniu nieśmiałości i założeniu biznesu przez swoje programy, przemówienia i warsztaty. Jest też twórcą 5 dniowego programu IDeA – Zamień pomysł w BIZNES, w którym uczestnicy uczą się jak komercjalizować swoje pasje i talenty. Jest również prezesem zarządu Stowarzyszenia Leaders Academy. Jego historia przemiany z nieśmiałego chłopaka z kompleksami, do samoświadomego trenera i przedsiębiorcy zainspirowała go do stworzenia organizacji pozarządowej, która, jak sam mówi, kreuje przyszłych liderów oraz mówców.

ŻYJESZ W CIĄGŁYM STRESIE?

jak radzic sobie ze stresem

Odbierz DARMOWY godzinny webinar, na którym dowiesz się: 

• JAK obniżać napięcie w stresowych sytuacjach 

• JAK zwiększyć swoją odporność na stres

• JAKIE ćwiczenia wykonywać, aby redukować stres

Warsztaty i prelekcje

Od 5 lat regularnie prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju osób dorosłych. Najczęstsze tematy moich szkoleń to komunikacja interpersonalna, osobista efektywność, zarządzanie ryzykiem, zarządzenie zmianą, obsługa klienta.

Szkolenia online

Sprawdź moją ofertę szkoleń online i zyskaj dostęp do najwyższej jakości materiałów szkoleniowych z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Masz pytania? Pisz śmiało.

Copy link
Powered by Social Snap