WEBINAR - ZAPANUJ NAD STRESEM

CHCESZ WIĘCEJ?
SPRAWDŹ KURS ONLINE
ZAPANUJ NAD STRESEM

zapanuj
nad stresem

Poznaj stres, zapanuj nad nim i wykorzystaj go do zdobycia w życiu PRZEWAGI.

JAKIE SĄ KONSEKWENCJE DŁUGOTRWAŁEGO STRESU?

problemy trawienne

Burczenie oraz bóle pojawiające się w różnych miejscach brzucha, poczucie pełności, wzdęcia, biegunki lub zaparcia prowadzące do zespołu jelita wrażliwego (zakłócenie motoryki jelit). Zgaga (choroba refluksowa) spowodowana zaburzeniami kurczliwości mięśni przełyku albo żołądka.

napady gniewu

Epizody agresji (zarówno werbalnej, jak i fizycznej) w stosunku do różnych ludzi, ale i zwierząt czy przedmiotów oraz występowanie podczas epizodów agresji różnego rodzaju dolegliwości somatycznych, takich jak jąkanie się, przyśpieszona czynność serca czy wzmożenie pocenia się.

Choroby serca

Kortyzol podnosi poziom stężenia trójglicerydów i obniża poziom dobrego cholesterolu (HDL), prowadząc do odkładania cholesterolu i innych tłuszczów w ściankach naczyń w postaci blaszki miażdżycowej.
W końcu dochodzi do tak dużego zwężenia naczynia, że krew nie może dotrzeć do serca.

problemy z kręgosłupem

Bóle kręgosłupa wynikające z napięcia i przeciążenia mięśni, które pod wpływem adrenaliny stają się twarde jak kamień. Przez chowanie głowy w ramionach i odchylanie jej w momencie zagrożenia wyginają się kręgi szyjne i piersiowe. By utrzymać odpowiednią postawę, muszą pracować inne mięśnie. To zwykle powoduje ból w odcinku szyjnym lub lędźwiowym.

JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE CI KURS?

techniki obniżania napięcia

Poznasz proste i skuteczne techniki obniżania napięcia krótkoterminowo oraz długoterminowo, które zastosujesz od zaraz. Dzięki czemu będzie ci łatwiej zapanować nad stresem i nie narażać się na długofalowego konsekwencje, które za sobą niesie.

strategie działania

Zapoznasz się z technikami zarządzania ryzykiem UPMZ oraz strategiami rozwiązywania konfliktów, co pomoże Ci przeciwdziałać potencjalnie stresującym sytuacjom oraz rozwiązywać konflikty w najlepszy, możliwy sposób.

zrozumienie stresu

Dowiesz się dokładnie jak przebiega sytuacja stresowa, poznasz fazy oraz rodzaje stresu i możliwe reakcje Twojego organizmu na każdym etapie. Zrozumiesz dlaczego pewne sytuacje stresują Cię bardziej a inne mniej. Nauczysz się jak zwiększać swoją odporność na stres.

stres jako przyjaciel

Nauczysz się odróżniać stres pozytywny od negatywnego i wykorzystywać go na swoją korzyść za pomocą dostosowania poziomu stresora do Twojego progu tolerancji. Zweryfikujesz też, czy Twoje miejsce pracy jest odpowiednie dla Ciebie, pod kątem poziomu stresu.

CO ZAWIERA KURS?

Moduł I - Instrukcja obsługi i regulamin kursu.

W tym module poznasz zasady realizowania kursów online odnoszące się nie tylko bezpośrednio do kursu Zapanuj nad Stresem, ale również każdego kursu, z którego będziesz korzystać. Dzięki tym instrukcjom znacznie zwiększysz poziom przyswajania wiedzy i osiągniesz znacznie lepsze rezultaty.

MODUŁ II - WSTĘP DO STRESU.​

Ten moduł pokaże Ci podstawowy teoretyczne odnośnie przebiegu sytuacji stresowej. Poznasz różne rodzaje stresu i dowiesz się które z nich są dla Ciebie przydatne, a które szkodzą Twojemu zdrowiu. Poznasz też poszczególne fazy stresu oraz 2 typy osobowości stresowej.

MODUŁ III - WPŁYW STRESU NA NASZE ORGANIZM I ZACHOWANIA.

Ten moduł poświęcony jest wpływowi stresu na nasz organizm. Poznasz dokładny przebieg sytuacji stresowej w organizmie. Dowiesz się jak stres wpływa na każdy z układów – między innymi układ krążenia, układ hormonalny czy rozrodczy. Poznasz także skalę do mierzenia stresu oraz pozytywne konsekwencje, jakie ma stres na nasz organizm.

Moduł IV - Głęboka praca z samym sobą.

Ten moduł poświęcony został pracy z przekonaniami, przez które niektóre sytuacje mogą być dla nas bardziej stresujące niż dla innych osób. Poza tym poznasz dokładne strategie zarządzania konfliktem oraz ryzykiem, aby żadna sytuacja konfliktowa czy też jakiekolwiek ryzyko nie spędzało Ci snu z powiek.

Moduł V - Radzenie sobie ze stresem i praca po kursie.

Ostatni moduł poświęcony został praktycznym strategiom radzenia sobie z sytuacjami stresowymi oraz redukcji stresu podczas tego, gdy go doświadczamy. W tym module zweryfikujesz również czy Twoje miejsce pracy sprzyja Twojej walce ze stresem oraz dowiesz się jak kontynuować pracę nad nim po kursie.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Metody szkoleniowe, z których korzysta Pan Antoni pozwalają w łatwy sposób przyswoić nawet trudną wiedzę. Angażowanie uczestników w procesy sprawia, że są one ciekawym i niezapomnianym doświadczeniem.
Nie mając żadnych uwag co do solidności wykonywanych usług oraz lojalności wobec naszej firmy, otwarcie rekomenduję Antoniego Łąckiego jako wyróżniającego się wysokim profesjonalizmem kontrahenta.
Według mnie to, co wyróżnia Antoniego na tle innych trenerów, to jego naturalność i poczucie humoru. Uważam, że jest to absolutna podstawa do utworzenia głębokiej i twórczej relacji coachingowej. Polecam wszystkim z całego serca.
Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Pana Antoniego dla Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, gdzie osobiście go zaprosiłem. Pan Antoni świadczy usługi w sposób należyty oraz dał się poznać jako solidny wykonawca, wywiązujący się dobrze i terminowo z powierzonych obowiązków, nierzadko wybiegających poza zakres określony w zawartej umowie.

Zamów kurs

Cena jest kwotą brutto.

Nie zwlekaj! Promocyjne kupony dostępna przez ograniczony czas, ich ilość jest również ograniczona

SKORZYSTAJ Z KODU
BEZSTRESU

49,99

579,99

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

ILOŚĆ DOSTĘPNYCH KODÓW: 50

Nielimitowany dożywotni dostęp

zamknięta grupa TYLKO dla uczestników kursu

Aktualizacje kursu

30 dniowa gwarancja satysfakcji

10 teaserów książek o stresie

Copy link
Powered by Social Snap