Wywieranie wpływu

Zapisz się na darmowy webinar z wywierania wpływu

Podręczniki dla początkujących – wywieranie wpływu

Wywieranie wpływu to najważniejsza umiejętność nie tylko w sprzedaży czy biznesie. Z manipulacją spotykamy się na codzień w mediach i obcując z ludźmi. Poznaj 7 reguł wywierania społecznego wpływu, które pomogą Ci przekonać ludzi, ale też pozwolą obronić się przed manipulacją.

Group of Person Sitting Indoors
Jak przekonywać innych?

Kto powinien opanować wywieranie wpływu?

Niezwykli przywódcy inspirują, ale jak to robią? Co wyróżnia dobrego lidera od przeciętnego? Niezwykły przywódca to osoba, która nauczyła się wpływać na innych, w tym na ich myśli, uczucia i zachowania; ludzie tacy jak Martin Luther King, Jr., Gandhi, Nelson Mandela i Oprah to tylko kilka przykładów. Opanowali oni wywieranie wpływu do perfekcji.

Omówimy tutaj 10 podstawowych cech, które dzielą wszyscy znakomici liderzy. Omówimy także, jak wpływać na ludzi i zwiększać Twoją zdolność wpływania na innych bez względu na sytuację, w której się znajdujesz.

Reguły wywierania wpływu

Największą różnicą między menedżerem a liderem, który wie, jak wpływać na innych, jest to, że menedżer zachęca ludzi do robienia rzeczy, nadzorując ich. Lider natomiast inspiruje ludzi do nowego standardu; nawet gdy nie ma lidera, ludzie nadal przestrzegają tych nowych zasad, ponieważ stały się one również ich standardem. Nieuzasadnione oczekiwania zmieniają świat. Kiedy lider ma wyższe standardy i wie, jak wpłynąć na innych, aby przyjęli te wyższe standardy, następuje innowacja i trwała zmiana.

W tym odcinku kontynuujemy rozmowę o wywieraniu wpływu. Pokażę Ci moje spojrzenie na to zjawisko i poznamy 9 taktyk, których możesz użyć, aby przekonać innych do swojego zdania 9:56 – 9 technik

Techniki wywierania wpływu
Prezentacja z wideo

Sprawdź też:
DARMOWY TEST OSOBOWOŚCIOWY: https://antonilacki.com
FANPAGE ANTONIEGO: https://www.facebook.com/antonilacki
INSTAGRAM: https://instagram.com/antonilacki
PODCAST: https://open.spotify.com/show/52nTVaezzJbI0yMMRQ4wFR
YOUTUBE: https://www.youtube.com/antonilacki
Grupa do zadawania pytań i odpowiedzi: https://facebook.com/groups/antonilackicom

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Daj znać co myślisz o tym wpisie komentując go.x
()
x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap